FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 1805

Pomógł: 29 razy
Skąd: ITALIA :D

PostWysłany: Wto 22:45, 10 Wrz 2013    Temat postu:

No i zareagowali jak "najlepiej dla naszych szans" Very Happy - padł remis 0:0 , zatem można dalej wyliczać prawdopodobieństwa awansu naszych Laughing

My ograliśmy 5:1 San Marino Laughing mierny mecz ogólnie rzecz biorąc, ale 3pkt do tabeli są.

Za miesiąc dwa nasze mecze : z Ukrainą i z Anglią. Albo utną one ostatecznie spekulacje i wyliczenia statystyczne , albo zdarzy się cud i pojedziemy do Brazylii Laughing Very Happy

PostWysłany: Sob 12:50, 14 Wrz 2013    Temat postu:

I mamy miesiąc przerwy od meczów reprezentacyjnych- do gry wracają kampanie ligowe Wesoly

tf81

Posty: 290

PostWysłany: Pon 17:10, 16 Wrz 2013    Temat postu:

No i dobrze, zawsze to inaczej zasiąść w wolnej weekendowej chwili przed telewizorkiem i zerknąć na jakiś mecz ligowy Razz- większy wybór, więcej drużyn. Jakoś bardziej lubie rozgrywki ligowe niż kadrowe

Jabolek

Posty: 1805

PostWysłany: Wto 12:24, 17 Wrz 2013    Temat postu:

No jasne, a do tego w tym tygodniu rusza elitarna Liga Mistrzów no i też Liga Europy Razz

tf81

Posty: 290

PostWysłany: Śro 17:06, 18 Wrz 2013    Temat postu:

Fajne wczoraj były mecze w Lidze Mistrzów, naprawdę- Real i Bayern pokazały klasę, fajnie zagrał też Manchester United.

A dziś spotkania Milanu, Barcelony czy Borussi Dortmund. Oby emocji było tyle samo co wczoraj Razz

Jabolek

Posty: 1805

PostWysłany: Śro 22:30, 18 Wrz 2013    Temat postu:

W dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów wpadło troszkę mniej bramek, ale trochę się działo: Napoli ograło BVB, Barcelona rozbiła Ajax a "mój" Milan nie bez problemów, ale uporał się 2:0 z Celticiem.

Natomiast jutro- w czwartek 1 seria spotkań Ligi Europy- w tym spotkanie Legii z Lazio. Będzie ciężko ale trzymam kciuki za Warszawian

anna

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 1017

Skąd: Pruszków

PostWysłany: Czw 8:04, 19 Wrz 2013    Temat postu:

Tak dziś mecz grają ,popatrzymy i zobaczymy czekam .

Jabolek

Posty: 1805

PostWysłany: Czw 14:38, 19 Wrz 2013    Temat postu:

Mecz Legii z Lazio o 21:05. Transmisja np. na canal+sport, ale gdzie jeszcze to nie mam pojecia Razz

tf81

Posty: 290

PostWysłany: Czw 17:50, 19 Wrz 2013    Temat postu:

1. No, pierwsza seria spotkań Ligi Mistrzów dała porządną dawke emocji. Pozytywnie się zaskoczyłem, bo z reguły faza grupowa to tylko takie rozgrzewkowe mecze dla najlepszych. Zobaczymy jak to będzie dalej, ale pierwsza kolejka naprawdę rozbudziła apetyty kibiców Razz Cool

2. Na mecz Legii czekam z niecierpliwością. Niestety Warszawianie wystąpią bardzo osłabieni- nie zagrają Kuciak, Bereszyński, Wawrzyniak i Dwaliszwili. Nie mam wielkich nadziei na wynik , ale z drugiej strony Lazio może zlekceważyć Legie jak i całe rozgrywki Ligi Europy Razz

3. Wyjątkowo w czwartek grała też nasza ekstraklasa piłkarska - w dopiero co zakończonym spotkaniu Jagiellonia Białystok wygrała na wyjeździe 1:0 z Podbeskidziem po bramce Plizgi.

Z powodu takiej nużącej pogody napisałem sobie dosyć długiego posta jak na moje wskaźniki Very Happy, pozdro

anna

Posty: 1017

PostWysłany: Czw 22:10, 19 Wrz 2013    Temat postu:

Na turbo był mecz ale nie ma co się denerwować.

Jabolek

Posty: 1805

PostWysłany: Czw 22:29, 19 Wrz 2013    Temat postu:

To ja sobie skrobne pare słów o meczu.

Pierwsza połowa - Legia zagrała naprawdę nieźle. Po raz pierwszy w tym sezonie Wojskowych nie spętała "europejska" presja. Nareszcie nie przespali pierwszych 45minut. Naprawdę nie muszą sie wstydzić swojej gry w pierwszej połowie (mimo że Lazio grało rezerwowym składem Razz). Szkoda sytuacji Koseckiego...

Zupełnie inaczej wyglądała druga połowa w wykonaniu Warszawian, wystarczyło kilka minut prawdziwego pressingu Lazio na poziomie nieosiągalnym dla polskiej ligi i padł gol. W 53 minucie Hernanes dał prowadzenie Rzymianom i nie oddali go już do samego końca spotkania kontrolując przebieg meczu.

Podsumowując - 0:1 po przecietnym meczu - Dobra gra Legii w pierwszej połowie wynikała po części też z dosyć luzackiego podejścia Lazio do sprawy Razz. Po przerwie Rzymianie "wrzucili wyższy bieg" i Legia już za bardzo nie pograła.

Z Legii indywidualnie na + napewno Brzyski - można na nim polegać na lewej obronie gdy zabraknie Wawrzyniaka, nienajgorzej też skrzydła Ojamaa-Kosecki.

Na - zdecydowanie Vrdoljak- to kolejne słabe zawody kapitana Warszawian, które zresztą ukończył przedwcześnie schodząc z kontuzją, nie ma za co też ostatnio chwalić Saganowskiego - bezbarwne spotkanie , zresztą nie pierwsze. W moim odczuciu zawiódł też Radovic który miał nadawać ton grze ofensywnej a poza jedną akcją z Koseckim grał dosyć chaotycznie i nerwowo.

------------------------

W drugim meczu tej grupy Trabzonspor wygrał 2:1 z Apollonem Limassol.

anna

Posty: 1017

PostWysłany: Pią 7:30, 20 Wrz 2013    Temat postu:

Choć znawczynią nie jestem zdecydowanie 1 połowa meczu dobra z zainteresowanie przeczytałam opinię o meczu.

Jabolek

Posty: 1805

PostWysłany: Pią 14:28, 20 Wrz 2013    Temat postu:

Ale generalnie nie ma wstydu, bo Lazio to drużyna o wiele większym potencjale, powiem przewrotnie zdziwiłbym się gdyby Legia uzyskała korzystny rezultat Razz. Lazio to faworyt tej grupy, uznana ekipa.

Zobaczymy jak Legioniści poradzą sobie w starciach Trabzonsporem i Apollonem

tf81

Posty: 290

PostWysłany: Pią 19:29, 20 Wrz 2013    Temat postu:

Zgadzam się w 100% z tym co napisał Labollo, ale dodam od siebie 2 wnioski które mi się nasunęły po obejrzeniu meczu.

1) - NAPASTNIK - ta pozycja musi zostać obsadzona w zimę klasowym graczem- Saganowski już młodszy nie bedzie, i tak należy mu się szacunek że w wieku 36lat utrzymuje taką formę fizyczną. Niestety wiek robi swoje i nie jest w stanie dać drużynie tyle co kiedyś.
Dwaliszwili- chimeryczny, raz zagra wspaniale (jak z Koroną) a kolejne mecze fatalnie. W dodatku obecnie zmaga się z urazem. To dobry gracz, ale potrzebna jest mu realna konkurencja. Musi ustabilizować wahania formy.
Mikita, Efir .... - Wiadomo że mogą powalczyć, ale to są młodzi zawodnicy, w dodatku obydwaj często zmagają się z kontuzjami.
Wypożyczyć jednego z nich, drugiego zostawić , by się ogrywał a w zimę kupić jakiegoś napastnika który zluzuje Sagana i zmusi Dwaliszwiliego do większej koncentracji.

=================
i drugi wniosek - To spotkanie troche mi przypomniało mecz z Euro 2012 POLSKA - CZECHY (nasze ostatnie spotkanie na Euro). Do przerwy my graliśmy całkiem fajnie, ale goli zabrakło, po przerwie wyższe tempo narzucili nam Czesi, zapakowali bramkę i pożegnaliśmy się z nadziejami Razz
Podobnie było tu - Legia do przerwy grała naprawde dobrze, niestety w drugiej połowie Lazio dosiadło , i podobnie jak Czesi zdobyło gola i w spokoju dowiozlo wynik do końca Razz.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BLOGBUS Strona Główna -> Wolne Chwile Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)